Вирішив дещо переформатувати сайт. Тепер додані оповідання також будуть висвічуватись в стрічці новин. Як і раніше, їх можна буде відшукати через меню: “творчість”-“оповідання”. Але! Тепер їх можна буде ще й тематично шукати за категоріями та тегами, що ліворуч. Наприклад, якщо ви зацікавились усіма творами про Марс – натискайте на “Марс” – і буде вам щастя 😉

Категорії поки що загальні: жанр, місце та час.

Проте, я ще не вирішив, що робити, якщо, наприклад, захочу помістити тут новину про дослідження Марсу – тоді в тегах переплутаються новини та оповідання. А з іншого боку: для обміну новинами є соціальні мережі. чи не так? Одним словом, проблеми буду вирішувати по мірі їх появи. А поки що – оновлення.

Додані  твори: мініатюри “Прецеденти, прецеденти…”, “Велкам ту марс” та оповідання “Точка неповернення”. Мініатюри розглядають різноманітні, частково іронічні аспекти колонізації Марсу, оповідання “Точка неповернення” переносить читача в недалеке майбутнє та досліджує просте на перший погляд запитання: чим робот відрізняється від людини. Зазвичай люди шукають робота, що вдало маскується під когось із них, чи зможуть роботи відшукати поміж себе людину? Оповідання надруковане в альманасі “Das ist fantastisch!”, Astra Nostra.